| AndreeaIoana00 a întrebat:

Ce carti horror, puteri supranaturale care sa contina si ceva dragoste, puteti sa recomandati? Ceva ce ati citit, care poate fii comandata de pe net. As vrea foarte mult sa citesc o carte de genu'asta dar nu stiu nici una. Multumesc! ❤

3 răspunsuri:
| Kandia15 a răspuns:

Iti recomand " Imi amintesc de tine" de Yrsa Sigurdardottir. E geniala. Te tine in suspans non-stop. Chiar ti-a recomand.

| alinaacuarela a răspuns:

The hunger games, Divergent; Fablehaven, Cimitirul animalelor, Testul fierului. Preferata mea este the hunger games!