| Nemes_Paula_1998 a întrebat:

Buna! Îmi spune și mie cineva cum se termină cărțile "Jurnalele vampirilor"? Cate sunt și unde le pot găsi pe toate traduse în română?

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Nu cred ca mai gasesti in magazine sau librarii dar poti incerca la anticariat sau biblioteca.

| Danaella98 a răspuns:

Le-am văzut la librăria Lidana, dar nu știu dacă are locație în toate județele. Cred că sunt vreo 8 volume traduse în română, eu însă nu știu finalul deoarece am citit primul volum și a fost o dezamăgire.