| ionuzza a întrebat:

Buna!
Are cineva cartile Academia Vampirilor in format pdf sau doc?
Sau unde le-as putea gasi online?
Am si pot sa dau la schimb Cronicile Vampirilor de Ane Rice (5 volume), Jurnalele Vampirilor (5 volume), Twilight (5 volume), Narnia, ect. Toate sunt traduse in limba romana.

Răspuns Câştigător
| Andraaa_1742 a răspuns:

Neaparat la schimb?smug nu poti sa faci un bine si sa ne dai si noua siteul?batting eyelashes eu una am cumparat cartile de la academia vamp deci nu stiu de unde le.ai putea lua. scuze ca nu.ti pot fi de ajutor:*

24 răspunsuri:
| diana5 a răspuns:

Hei. Imi trimiti te rog academia vampirilor? lovatodemi38@yahoo.com Multumesc. Pentru alte persoane. Va rog nu adaugati ID-ul

| aalhggcsdsvs a răspuns:

Buna ionuzza. imi poti da si mie cartile 'Academia Vampirilor' te rog frumos(maria_alexandra848@yahoo.com) multumesc anticipat(dacale gasesti)

| robertza a răspuns:

Imi trimiti si mie te rog Academia vampirilor toate volumele la adresa : robertafrincu@yahoo.com te rog frumos.Multumesc!

| kitten666 a răspuns:

Imi poti da twilight te rog? puppy dog eyes
vanee.hopeandsorrow
pe mail

| Bancutza_Ancutza_1997 a răspuns:

Salut! imi trimiti si mie jurnalele vampirilor la ancutzamarin@yahoo.com? multumesc mult. si daca poti, si cronicile vampirilor.

| ursu07 a răspuns:

Buna ionuzza. imi poti da si mie cartile 'Academia Vampirilor' te rog frumos? la ursuletz_tembel@yahoo.com merci anticipat :*

| ionuzza explică:

Pai cartile le am in computer, nu mai stiu site-urile. Lasa-mi mailul tau si ti le trimit. :*

| ginar a răspuns (pentru ionuzza):

Buna! Imi trimiti si mie Academia vampirilor, te rog? mersi! rosu_g2000@yahoo.com

| lucindaprice44 a răspuns (pentru ginar):

Buna! imi trimiti si mie te rog Academia Vampirilor(eliza_smultea@yahoo.com)multumesc
anticipat!

| oanaoany96 a răspuns (pentru ionuzza):

Salut! imi poti trimite si mie academia vampirilor vol 5 si 6? merci:*

| Roxxutsa a răspuns (pentru lucindaprice44):

Imi poti trimite si mie te rog Academia Vampirilor! Doar daca poti! ( rooxx_rx@yahoo.com) Multumesc!

| kitten666 a răspuns (pentru ionuzza):

Si eu vreau puppy dog eyes
vanee.hopeandsorrow

| Aeggy a răspuns (pentru ionuzza):

Buna ionuzza,

imi poti trimite si mie cartile Academia Vampirilor? Te rooog happy
Id-ul e aegwyn_wow@yahoo.com

Multumesc mult!

| Andreeaツ a răspuns (pentru ionuzza):

Csertori@yahoo.com plss imi diresc foarte mult cartilee :*

| Larisa_1538 a răspuns:

Buna! Poti sa-mi trimiti si mie te rog volumul 5 din jurnalele vampirilor si cele 5 volume din cronicile vampirilor si academia vampirilor daca ai facut rost? mersi mult ( lary_frumusik30@yahoo.com)

| crisu_7048 a răspuns:

Buna. :*. Te rog frumos sa imi trimiti si mie Cronicile Vampirilor si Academia Vampirilor daca ai gasit-o. [ crisu.cristina08@yahoo.com ]

| emma_3405 a răspuns:

Hey.te rog trimite-mi si mie jurnalele vampirilor.(la blackcat_beezzy@yahoo.com ), iar daca faci rost de academia vampirilor.sti unde ma gasestibatting eyelashes:d

| Trifan_Elena_Cristina_1991 a răspuns:

Poti sa imi trimiti si mie, te rog, academia vampirilor 5 si 6? (petite.hollandaise@yahoo.com)

| sweetyprincess98 a răspuns:

Salut! nu vrei sa mi le trimiti si mie cand gaseste academia vampirilor, te rog? daca le gasesti si vrei sa mi le dai si mie... sweetyprincess98@yahoo.com.mersi mult!

| anita03 a răspuns:

Buna va rog sa imi trimiteti si mie daca puteti academia vampirilor volumul 4 pe adresa demonik_anita05@yahoo.com.Va multumesc

| chiurtuadriana a răspuns:

Buna.trimite-mi si mie te rog a 5-a carte din jurnalele vampirilor si volumele din Twilight... daca vrei...ms (la chiurtu_adriana@yahoo.com)

| airam_5609 a răspuns:

Buna imi trimiti te rog si mie twilight si jurnalele vampirilor iar cand gasesti academia vapirilor big grin pls (nico4u_99@yahoo.com)

| patriciAV a răspuns:

Te rog, trimite-mi si mie academia vampirilor toate volumele la tuca_patricia@yahho.com

| Militaru_Oana_1984 a răspuns:

Te rog FRUMOS FRUMOS, imi trimiti si mie seriile Academia Vampirilor si Cronicile Vampirilor? Multumesc mult de tot pentru efort...