| 14crisu16 a întrebat:

Buna ma puteti ajuta si pe mine trebuie sa fac o scrisoare catre Mos Craciun de o coala A4 si nu stiu ce sa scriu imi puteti da idei? Ce am scris eu e insuficient dar nu pot sa scriu jumatte de pag cu ceea ce vreau sa imi aduca

1 răspuns:
| foxsilver a răspuns:

Incearca sa scrii si motivul pentru care iti doresti acel ceva, de cand visezi la el, cat de mult te-ai bucura sa-l primesti, si cat de mult vei aprecia gestul. Si uite asa vei lungi scrisoarea pentru Mos Craciun happy.