| Fidec a întrebat:

vreau si eu sa-mi scrieti cateva randuri, ca un fel de scrisoare pentru "Mos Craciun" in care sa-i scriu ca vreau sa mi-o aduca inapoi pe Cristina.(este o poveste mai lunga) cine ma poate ajuta ofer fundita nu vreau raspunsuri ironice etc

3 răspunsuri:
| Fidec explică:

Cristina este fosta mea iubita..si probabil actuala happy

| cupydo0n a răspuns:

Draga mos craciun cel care nu existi de craciun imi doresc ca iubirea vieti mele Cristina sa se intoarca la mine pentru ca imi este foarte dor de ea. As vrea ca in seara de craciun sa o tin in brate si sa-i spun cat de mult o iubesc.
Sau ai putea sa mergi la Cristina sa ii spui ca o iubesti fara sa mai apelezi si la Mosu'.

O zi buna.

| Daniel_Petrov_1992 a răspuns:

Darga mos craciun te rog sa ma ajuti sa o intorc pe fosta mea iubita Cristina