| Mademoiselle18 a întrebat:

Hei :*
Cine are cont pe wattpad? Am publicat prima mea poveste si as dori niste pareri :* Nu am scris foarte mult dar am o groaza de idei.Pana o sa continui sper sa am cativa cititori. Uitati link-ul : http://www.wattpad.com/10786841-doar-prieteni-sau-nu
Multumesc anticipat :d

Aaa.P.S Scuze de categorie.E cea mai populara :)

9 răspunsuri:
| ΞJustΞмэΞ a răspuns:

Buna!
Eu stiu sigur ca n-am cont pe wattpad, dar am si eu un blog (de data asta pe Blogspot) si ma pricep si eu la asa ceva. happy Ti-am citit postarea si-mi place foarte mult. Ma lasa sa ma gandesc "ce o sa se intample in continuare?". Este bine scrisa si redactata. Pe pariu ca va fi o poveste super, cu mult mai buna decat porcariile alea de le posteaza unele pagini pe Facebook.

Si ca un mic sfat, ar trebui sa-ti faci blog pe Blogspot sau Tumblr. De ce? Pai. sunt mai populare si-ti poate citi multa lume povestea asta ce ai inceput-o cu atat de mult patos, incat vreau sa citesc si continuarea.

Good luck and keep it goin'!winking

| Mademoiselle18 explică (pentru ΞJustΞмэΞ):

Multumesc din suflet :* Am cont pe tumblr dar prefer sa nu o postez acolo pe motiv ca majoritatea utilizatorilor sunt din alte tari. Oricum multumesc pentru sfaturi happy

| ΞJustΞмэΞ a răspuns (pentru Mademoiselle18):

De fapt, chiar este o mare comunitate de romani acolo printre care ma aflu si eu. Doar ca-mi place Blogger mai mult. laughing

| Mademoiselle18 explică (pentru ΞJustΞмэΞ):

Am facut si blog pana la urma :)) http://aberatiipemoment.blogspot.ro/ in caz ca esti curioasa :) Al tau cum se numeste? Da-mi un link cand intri :*

| ΞJustΞмэΞ a răspuns (pentru Mademoiselle18):

Yey! :D
Al meu e http://high-ink.blogspot.ro/. Umbla putin la "afisaj" si adauga un gadget pentru a urmari blogul tau. Nu de alta, dar vreau sa fiu la curent cu rabufnirile tale literare. :3

| Mademoiselle18 explică (pentru ΞJustΞмэΞ):

Gata happy O sa-mi ia ceva pana ma obisnuiesc laughing App, ai un blog genialbatting eyelashes

| ILoveTacos a răspuns:

Eu am cont pe Wattpad, acum ma duc sa-ti citesc povestea, succes la scris in continuare! happy

-SecretAgentBob

| Mademoiselle18 explică (pentru ILoveTacos):

Multumesc pentru comm :*

| ILoveTacos a răspuns (pentru Mademoiselle18):

N-ai pentru ce, esti intr-adevar talentata! Un alt motiv pentru care e bine sa nu postezi pe alte site-uri este ca poate fi plagiata.Succes in continuare! happy