| ralucaraly a întrebat:

Stie cineva cand va fi tradus volumul doi din trilogia Regina Rosie? Sau de unde il pot cumpara in romana daca este deja tradus? Am gasit deja varianta in engleza pe cateva site-uri, dar inainte de a comanda vreau sa stiu totusi daca nu este in romana.

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Cartea e publicata in 2016, deci slabe sanse sa fie tradusa anul acesta.
Cel mai bine o cumperi in engleza.

Cartile sunt traduse incredibil de greu in romana, iar unele serii sunt abandonate cu totul.
Numai fan Roata timpului sa nu fii...

1 răspuns:
| ralucaraly explică (pentru Apache):

Am observat ca lucrurile se misca destul de greu pe aici. E trist. O sa o cumapr in engleza, multumesc