| anonim_4396 a întrebat:

Bună, știe cineva niște cărți in care cineva iubește în secret/în tăcere pe o persoană de sex opus? Ceva în genul "Nebun de iubire" de Marie Force, dar să descrie în detaliu timpul in care iubește în secret/în tăcere.

5 răspunsuri:
| Ganderoaica a răspuns:

Casatorie fara voie
De (autor): Jennifer Probst

| Ganderoaica a răspuns (pentru Ganderoaica):

Asta de 10 ani numai la ăla are feblețe.

| petrisor23 a răspuns:

Iubeste nu o persoana de sex opus ci iubeste imaginea idilica( falsa) din capul lui a persoanei respective. Hollywood-ul prezinta o imagine falsa despre iubire care e adoptata de tinerii naivi.
PS: Persoana aia e la fel ca tine, cu defecte si cu calitati insa ochelarii iubirii au dioptrii gresite. laughing

| Ganderoaica a răspuns (pentru petrisor23):

Stiu ce spui, daca iubeste vreo artistă apăi vede numai imaginea publică și atât...

| Ganderoaica a răspuns (pentru petrisor23):

A uitat că persoana aia e om ca si el. :L