| anonim_4396 a întrebat:

happy A citit cineva cartea"Jurnalul unui Adam"?
Vreau cat mai multe informatii despre aceasta carte pentru ca ma gandesc sa o comand! Are mai multe volume?
Despre ce este vorba in ea? Cine a scris-o?
Pe scurt cam tot ce stiti despre ea
Este o carte populara, adica foarte citita?
Se merita sa o comand?
P.S Ce carti imi mai recomandati sa citesc?happy

3 răspunsuri:
| DumitruS a răspuns:

Iti recomand carti de aici:https://infrasunete.eu/

| anaM2000 a răspuns:

Buna! Poti intra pe pagina oficiala "Jurnalul unui Adam" unde poti citi tot ce posteaza.Sunt lucruri interesante, despre viata, relatii, dragoste etc.Merita citit.Stiu cateva persoane care au comandat-o si sunt foarte multumite, de popularitate nici nu mai vorbim, este citita intr-adevar.Are un singur volum, cel de-al 2-lea va aparea pe 15 noiembrie.Zic ca merita sa o comanzi, depinde ce preferinte ai.Iit mai recomanda "De vorba cu Emma" si "Eu sunt femeie". Sper ca te-am ajutat.O seara placuta!

| anaM2000 a răspuns:

Daca mai alta intrebare, astept sa mi-o adresezi!