| andrey007st a întrebat:

Am si eu nevoie de niste idei pentru un eseu argumentativ despre importanta cunoasterii propriilor calitati si defecte. Multumesc anticipat!:*

2 răspunsuri:
| Ghost963 a răspuns:

Cunoasterea calitatilor si defectelor te poate ajuta sa te dezvolti intr-un mod eficient.Cunoasterea calitatilor iti poate arata in ce domenii sa progresezi din punct de vedere profesional si social.A constentiza defectele iti arata unde trebuie sa mai exersezi si unde trebuie sa dedici o atentie mai sporita. Funda? big grin

| JackBoston a răspuns:

Calitatile le dobandesti prin greselile pe care le faci zi de zi, prin urmare defectele sunt lipsa experientei de viata.