| Kleoo a întrebat:

caut sa citesc online o carte care sa fie -preferabil despre o fata cam de virsta mea( 15 ani), sa fi despre viata ei, despre ce gindeste, despre dragoste,pur si simplu vreau intr-un fel sa ma regasesc. Preferabil in romana, si o carte care a-ti citit-o si voi, care sunteti siguri ca fac s-o citesc! Funda si astept raspunsuri)

1 răspuns:
| Iama a răspuns:

Poti incerca "nymphette_dark99" de Cristina nemerovski..Ai aici primele pagini.e putin cam dura, dar prezinta partea pe care noi o tinem ascunsa si o sa te faca sa te simti consternata
http://ro.scribd.com/......agment-pdf