| Patty03 a întrebat:

Nu stiti unde as putea gasi lucrarile premiate la olimpiada de limba romana clasele 8-12? Ma intereseaza compunerile care au fost premiate. Nu conteaza in ce an... happy
si nu este neaparat sa fie din toti anii... adica daca gasiti doar la clasa a 11-a sau a 12-a sau oricare alt an nu e problema, ma ajuta orice.

Răspuns Câştigător
| DownTheStairs a răspuns:

Auzi tu lorenutorolling on the floor la ce descrieri faci tu ce lucrari mai vrei n-ai nevoiehappyOricum cred ca o sa ne dea profa\proful de romana de la highschoolrolling on the floor

| Patty03 explică (pentru DownTheStairs):

Ma laaaasi eu acum vreau crying doar sti tu pentru. cehee hee rolling on the floor

2 răspunsuri:
| AndeT a răspuns:

Nu am gasit ce cauti dar poate aici vei gasi ceva materiale http://www.olimpiade.ro/disciplina/romana