| Lyndsey a întrebat:

Am fost sambata la olimpiada de limba si literatura romana la faza judeteana. Stiti cumva unde as putea gasi rezultatele, sa stiu daca am trecut mai departe? Va multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
| SimonaCristina a răspuns:

Buna.
Asa cum a spus si utilizatorul precedent, cauta pe site-ul inspectoratului judetului in care inveti. happy
Sora mea a luat locul III. happy
Iti doresc succes! happy

| DarkJoice a răspuns:

Daca nu ti-a spus profesoara, ai putea afla de pe site-ul inspetoratului din judetul tau. De exemplu, in judetul Aba, site-ul este:
isjalbanet.ro
La celelalte le gasasti cautand pe Google "inspectoratul judetului..."
Sper ca te-am ajutat! Pupici:*:*

| Lyndsey explică (pentru DarkJoice):

Crede-ma am cautat peste tot.
Da-mi, te rog, rezultatele pentru Iasi si Suceava. Vreau exact link-ul cu elevii. Multumesc.

| DidiDenisa01 a răspuns:

Pai ar trebui sa ai un site sau sa iti intrebi profesorul sau profesoara

| Lyndsey explică (pentru DidiDenisa01):

Am aflat, multumesc mult! happy