| anonim_4396 a întrebat:

Puteti va rog sa imi ziceti un titlu pentru un articol (nu este chiar un articol, mai mult o scurta povestire despre doua persoane care se iubesc foarte mult dar nu vor sa isi marturiseasca dragostea).As vrea sa nu fie ceva gen "iubire/dragoste nemarturisita"...suna prea sec.Va multumesc mult! Scuzati va rog daca nu am ales categoria corectawinking

Răspuns Câştigător
| AlbaAura a răspuns:

Tacerea inimilor, Nemarginitele taceri sau Durerea necuvintelor. Oricum, iți doresc mult succes!

| EU1139 a răspuns (pentru AlbaAura):

Iti multumesc din suflet!

| AlbaAura a răspuns (pentru EU1139):

Cu mult drag pentru sensibilitatea sufletului tau.Reușite și impliniri in tot ceea ce-ți dorești!

| EU1139 a răspuns (pentru AlbaAura):

Http://www.zambetedecristal.blogspot.ro/;)
apare si aceea poveste acolo...multumesc inca o data pentru titlu

| AlbaAura a răspuns (pentru EU1139):

Minunat.Caracteristica cea mai importanta a unui om talentat este indrazneala și increderea in puterea concepției sale. Felicititari!