| NoShit a întrebat:

De ce naiba vă scuzaţi mereu pentru categorie? Nu puteţi să puneţi pur si simplu categoria corectă?

PS: Scuzaţi categoria. Trebuia Dragoste şi Sex, no?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Pentru ca au impresia ca daca pun pe o anume categorie intrebarea lor va fi mult mai accesata si vor primii mai multe raspunsuri. Eu am pus la un moment dat o intrebare pe o categorie nu prea celebra, si am primite destule raspunsuri bune. Deci, respectati categoriile linistiti ca tot la fel de multe raspunsuri o sa primiti!