| anonim_4396 a întrebat:

Puteti va rog sa imi ziceti un titlu pentru un articol (nu este chiar un articol, mai mult o scurta povestire despre doua persoane care se iubesc foarte mult dar nu vor sa isi marturiseasca dragostea).As vrea sa nu fie ceva gen "iubire/dragoste nemarturisita"...suna prea sec.Va multumesc mult! Scuzati va rog daca nu am ales categoria corecta.

2 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Pot marturisi? sau jocul dragostei mele

| Geniuss a răspuns:

Ce ai spune de urmatoarele titluri : 1Cine eu? 2Pe cine mint? 3Scanteia