| labrador234 a întrebat:

Sunt o mare fana a seriei "Harry Potter" si dupa cum cred ca stiti autoarea a scris si al optulea volum.
Stiti cumva daca va aprea si in Romania?

2 răspunsuri:
| andreeadeealeea a răspuns:

Yeeeeeey! Inca un fan Harry Potter! Nu stiu daca e adevarat, dar daca ar fi, ar fi genial, insa nu atiu daca ar fi aceaiasi actori... Ai fi minunat sa fie tot ei, dar nu sunt sigura... Oricum, care este personajul tau preferat? Eu am mai multi: Harry, Ron, Hermione, Hagrid, Dumbledore, Fred, George si McGonagall.

| labrador234 explică:

@andreeadeealeena
Pai ai mei clar sunt: Harry, Ron si Hermione apoi cei care i-ai zis tu plus Ginny ⚡