| Jigokunokishi a întrebat:

As vrea sa citesc o carte despre cum sa-ti dai seama daca o persoana te place, ce fl de abordare ar trebui sa incerci, cum sa-ti dai seama ce asteptari are de la tine... E buna o carte de psihologie a gesturilor generale sau am nevoie de una care sa se refere strict la relatii? Imi puteti recomanda una?

3 răspunsuri:
| Tiger7777 a răspuns:

"Suge-o Ramona"

| Tăpălagă_Sergiu_1999 a răspuns:

Suge-o Ramona e cea mai mare prostie scoasa vreodata pe piata.
Crede-ma.
Si gasesti si documentare despre gesturi si semnificatia lor.
Cauta pe google ca vei gasi o gramada de carti despre ce cautiwinking
Dar te rog eu nu citi "Suge-o Ramona" ca ii cea mai mare prostie pe care am citit-o. Si n-am terminat-o deoarece ii despre curvie si prostie.

| Jigokunokishi explică (pentru Tăpălagă_Sergiu_1999):

Da, stiu. N-as citi-o nici sa fiu platit tongue
Multumesc pentru sfat.