| Stephh a întrebat:

Bunăă.Am descărcat scrisul Kittyspoon de pe dafont, şi mi-a apărut ca să-l salvez cu WinRar.Am dat acolo, dar de obicei apare 'Install' şi după 'Done' ..La mine a apărut direct 'Done' şi nu a apărut nici în Fonts.Cum să fac să-l folosesc în Photoscape? Cel mai 'explicit' răspuns primeşte fundiţă.Am windows XP!

1 răspuns:
| xDavidx a răspuns:

Salut! Te-as ruga sa imi explici si mie ce legatura are scrisul "dafont" cu literatura? Deci te rog sa schimi categoria intrebarii, fiindca incalci regurile TPU! Mai degraba pune intrebarea la categoria Informatii Utilitare. Multumesc!