| Denis131 a întrebat:

Am o problema.Azi mi-am descarcat un joc da si era pe winrar.am apsat pe instalare si mi-a aparut System Loked si nu imi mai apare bara de jos ca sa il inchid va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Bla Bla Bla-urile alea erau niște chestii care m-ar fi ajutat să îti ofer o soluție în timp real.
Daca bine intuiesc... felicitări! ți-ai infectat sistemul.Mai mult ca sigur rar-ul ăla provine din surse ilegale în gen torenze sau FileListe.
Remediu
Devirusare folosind asta:
http://www.avira.com/en/download/product/avira-rescue-system
Se descarcă ISO-ul
Se scrie ISO-ul pe un cd sau un stik USB
Se butează cu el
Enjoy
Succes

1 răspuns:
| Denis131 explică:

Si scria cam asa:Your System Has Been Bla Bla Bla, Please Get Code