| Vernusio a întrebat:

Cand si cum citesti de obicei?

10 răspunsuri:
| GoldenZenith a răspuns:

Noaptea, in pat, până mă ia somnul.

| Samariteanul a răspuns:

Noaptea,in pat cu picioarele pe perete si cu capul in jos laughing. Citesc KAMIKAZE, o carte care vorbeste despre pilotii japonezii care intrau cu avioanele in marina Americana provocand daune serioase si sinucigandu-se in al doilea razboi mondial.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand am timp.Seara de obicei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dimineata dupa ce vin de la antrenamente, pdf

| BIoody a răspuns:

Cand sunt singur, citesc, ma informez.

| Anonima6789777 a răspuns:

Cand vin de la scoala, ma pun pe pat ( de obicei pe burta ) laughing Citesc Game of thrones cartea 1. Recomand

| YellowAngel a răspuns:

Citesc seara inainte de culcare.
Mai citesc la serviciu articole care sa ma ajute in ceea ce lucrez sau daca nu am ceva de lucru mai citesc lucuri ce imi plac si ma intereseaza.

| BackAgain a răspuns:

Joi seara sau sambata la orice ora, pe burta in pat sau pe canapea in sezut. Deocamdata citesc "Sanitarium" de Eugen Ovidiu Chirovici (am zis sa incerc si ceva de un autor roman).

| b4stefa a răspuns:

Cu ochii deschisi! laughing laughing