| anonim_4396 a întrebat:

Care e treaba cu seria de cărți,, Regatul spinilor și al trandafirilor " o vad prin toate librăriile și bibliotecile! Despre ce vorba în carte in mare parte de este așa populara?

1 răspuns:
| InAfaraTiparelor a răspuns:

Asa a fost si cu best seller-ul Fluturi al uneia (Irina Binder daca imi amintesc). Habar n-am ca n-am citit cartea in schimb au fost publicate in mod repetitiv pagini cu texte inspirationale si motivationale pe Facebook si alte social media(de acolo am si memorat fara voia mea - daa, hai la cat mai multe texte optimiste fara sens ca sa imbatam oamenii!). Probabil si aici dar din cate am vazut pe Google Images, pare sa fie o serie de fantezie si romance. Pana nu comanzi si citesti cartea sau sa vorbesti cu cineva care inca citeste sau a terminat de citit una din carti sau toata seria nu afli de pe internet despre ce e vorba.