| troleibuz a întrebat:

Cate pagini ati citit cel mai mult intr-o singura zi?

10 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cca. 200-250 pagini.

| mentholinks a răspuns:

Jumate de carte sau aproape o carte intreaga.

| CleanHeart a răspuns:

100 si ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am citit si o carte intreaga, nu stiu cate pagini avea. Orasele scufundate.
Dar sunt genu de om, cand ma apuc de ceva trebuie sa termin, iau pauza doar daca e necesar sa fac altceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu le-am enumerat dar știu că am citit într-o zi o singură carte care avea aproximativ vreo 200 de pagini.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aproximativ 500 pe timpul starii de urgenta. Nu apucasem sa imi fac stocul de vin. laughing

| IonutPetre12 a răspuns:

Eu cred ca am record de 200 sau 300

| unu3doi2trei1 a răspuns:

Cel mai mult am citit într-o zi primul volum și un sfert din următorul.

| Merry17 a răspuns:

Toata cartea "Arsă de vie" în vreo 8 ore

| Jombo21 a răspuns:

2 sezoane din Fear The Walking Dead =]]