| BbyCriss a întrebat:

Ce carti ati putea sa imi recomandati ca sa citesc? (Ceva de tipul Harry Potter, The Hunger Games)

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fablehaven.
Oarecum seamănă cu Harry Potter.

| HPPJATO a răspuns:

A Song of Ice and Fire by George R.R. Martin; Divergent by Veronica Roth; The Mortal Instruments by Cassandra Clare; The Infernal Devices by Cassandra Clare; Percy Jackson and the Olympians by Rick Riordan

| Marry104 a răspuns:

Buna.Eu iti recomand Cronicile Wardstone.Sunt 13 carti in total.Sunt de groaza.Eu am ajuns la a-7a.Sunt foarte frumoase si interesante.Mie imi plac foarte mult si abia astept sa o citesc pe urmatoarea. Poti sa afli mai multe aici http://ro.wikipedia.org/wiki/Cronicile_Wardstone
Sper sa-ti placa:)
Lectura placuta si o zi frumoasa in continuare!

| Marry104 a răspuns:

Daca vrei pot sa-ti dau prima carte din Cronicile Wardstone(Ucenicul Vraciului).O am in format pdf.
Sa-mi spui daca vreihappy

| BbyCriss explică (pentru Marry104):

Da, as vrea.

| Marry104 a răspuns (pentru BbyCriss):

BbyCriss,da-mi adresa ta de email sa ti-o pot trimite

| BbyCriss explică (pentru Marry104):

Am gasit deja in forma electronica, iti multumesc

| Marry104 a răspuns (pentru BbyCriss):

Ma bucur!
Sa-mi spui si mie daca ti-a placut dupa ce o terminihappy

| Lexita a răspuns:

C S Lewis-Cronicile din Narnia, Cronicile Wardstone sau Stapanul Inelelor

| BbyCriss explică (pentru Lexita):

Unde le pot gasi pentru a le lectura? am in vedere in format electronic