| R0R0 a întrebat:

Ce fel de carti va place sa cititi?

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

Carti de joc/

142 răspunsuri:
| R0R0 explică (pentru anonim_4396):

Da,barbate!
Si ca ai avut chef de vorbit. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru R0R0):

Pai si tu femeie! Macar acum stii ce citesc laughing

| R0R0 explică (pentru anonim_4396):

Cand ai dat primul raspuns (cel in care ai zic ca citesti "despre cum sa-ti cresti toleranta la prosti" ) m-am simtit asa naspa. Poti sa imi dai un exemplu de astfel de carte, barbate? Nu de alta, dar sunt curioasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru R0R0):

Sper ca nu ai crezut ca ma refeream la tine. happy
Inteligenta Emotionala - Daniel Goleman, te ajuta sa te controlezi, si sa intelegi emotiile.
Imi pare rau ca ai interpretat asa, scuze.

| R0R0 explică (pentru anonim_4396):

Stii,asa cred ca ar fi interpretat oricine. laughing
Dar nu conteaza.Mi-am dat seama pe parcurs ca nu esti asa.Si ca prima opinie poate fii de cele mai multe ori gresit construita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru R0R0):

Da,ai dreptate aici.
Eram putin indispus,din cauza la o intrebare, nu mai stiu care laughing Oricum sunt multe de genul ala, care nu stii ce sa faci, sa razi, sau sa ii zici vreo doua laughing

| R0R0 explică (pentru anonim_4396):

Stiu,stiu laughing
Si ti-ai varsat ~supararea~ pe mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru R0R0):

Nu nu.
Eu ma gandeam la ala/aia care a pus intrebarea cand am scris, la tine in niciun caz, n-am mai dat explicatii ca mna, la ce? laughing

| R0R0 explică (pentru anonim_4396):

Si eu ma intrebam cu ce ti-am gresit rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru R0R0):

laughing Cu nimic femeie! Tortul a fost prea dulce, in rest, hm, nu stiu, poate imi mai amintesc. :s

| R0R0 explică (pentru anonim_4396):

Acum imi zici? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru R0R0):

Nu voiam sa iti stric ziua, acum e 21:51, mai ai cateva ore si dormi, deci iti stric cateva ore, nu toata ziua :o Dar am impresia ca ai pus l-ai facut asa in mod intentionat, de obicei faci treburi ok pentru mine smug

| R0R0 explică (pentru anonim_4396):

Acum, la ora 19:39, eu te intreb ce am facut pentru tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru R0R0):

Existi.

| R0R0 explică (pentru anonim_4396):

Si cu ce te ajuta pe tine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru R0R0):

Pai tu m-ai inventat, daca nu existai tu, nu existam nici eu straight face ai uitat?

| R0R0 explică (pentru anonim_4396):

Deci recunosti.
In sfarsit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru R0R0):

Esti mandra? thinking

| R0R0 explică (pentru anonim_4396):

Nu.
Doar fericita.

| Chrysocolla a răspuns:

Îmi plac romanele polițiste și orice fel de cărți în care există mister, suspans și ceva horror care să mă facă să simt fiori reci pe șira spinării.

| oprescudorin11 a răspuns (pentru Chrysocolla):

Da si tu niste exemple, poate ma contaminezi!

Răspuns utilizator avertizat