| Anonimul674 a întrebat:

Ce gen de cărţi vă place să citiţi?

19 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragoste,actiune,romane politiste, etc.

| Mari_Tudor_1977 a răspuns:

Mie imi place o carte cu o actiune

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
În prezent pe cele de specialitate, am nevoie de ele!
Pa, pa.

| AlexRobert2 a răspuns:

Poi despre tehnologie si iti recomand una,, Fantoma de la opera ''''

| Cosma_Mihaela_1999 a răspuns:

Cartile fantasty si romance.Sunt super.

| Kamiichu a răspuns:

Romantice

| YourDeath a răspuns:

Aventura, fantastice, actiune

| adrianadragutzza a răspuns:

Cele de actiune

| Florenta16 a răspuns:

Imi place sa citesc acele carti care ma intriga, dar in principal eu cand aleg o carte o aleg dupa coperta si titlul, dar am mana in a alege niste carti fantastice, pentru ca nu ma mai pot dezlipi de ele dupa. Imi plac cele in care se povestesc mistere, dar si de dragoste, dar si cele adolescentine, cu viata petrecuta de fiecare in parte.

| Northern a răspuns:

Cărți istorice.În special cele despre Al Doilea Război Mondial...

| thegatekeeper a răspuns:

Romane horror, psihologice, de aventura, fantasy, mystery politiste, SF, carti istorice, filosofie, despre anumite religii sau sisteme de credinte, parapsihologie, ocultism si alte subiecte inrudite. Cativa autori: Stephen King, John Saul, Agatha Christie, Arthur Schopenhauer, Friedrich Nietzsche, Emil Cioran, Edgar Allan Poe, H. P. Lovecraft, Dean Koontz, Allan Kardec etc.

| OoBunnyoO a răspuns:

Istorice si politiste.

| HaKa93 a răspuns:

Sincer sa fiu cele psihologice si cu mult mister in ele happy
sunt cele mai interesante.
Imi place tot ce e scrie de Agatha Christie

| WrestlingFan01 a răspuns:

SWEET! I just got a free Minecraft card code at http://minecraftcode.me/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Imi place sa studiez mult biologia.
Si imi plac romanele de dragoste.
Te pup!

| Polaris a răspuns:

Orice care să mă scoată din groapa asta, că m-a plictisit mormântul.

| Disharmony a răspuns:

Din alea subţiri şi cu multe imagini. Dacă se poate, să fie numai cu imagini. Literele îmi provoacă hemoragii şi palpitaţii. big grin

| OnuOnulică a răspuns:

Aventura,Drama,Comedie...

| Flyn a răspuns:

Buna!
Mie imi plac cele cu indieni.