| mucosul a întrebat:

Credeti ca as putea intelege cartea mein kampf de adolf hitler? FunDA!

Răspuns Câştigător
April
| April a răspuns:

Fara suparare, mucos cu litera mica cum esti, n-as crede...Nici eu, un Mucos cu majuscula, nu l-am inteles pe Hitler si dorinta lui de a elimina vieti in numele unei idei de suprematie...Dar, poti incercahappy

5 răspunsuri:
| fadnox a răspuns:

Eu zic că sunt atââtea alte cărţi de citit...pe care sigur le vei înţelege

| Iunona a răspuns:

Daca esti atent da. Dar vezi ca e foarte usor sa te lasi prin de capacitatea ei de manipulare. Ideile lui Hitler sunt pline de persuasiune. Daca esti un om cu idei proprii si nu te lasi dus usor de noi idei citeste-o. Daca nu...mai rabda un an.doi.

| WhiteMoth a răspuns:

Cum naiba sa stim noi cat te duce pe tine capul?!

| loverboy2101 a răspuns:

Mein kampf este o carte foarte greu de inteles dar in acelasi timp este foarte interesanta.ma bucur ca mai exista tineri care apreciaza adolf hitler cel mai mare geniu militar al lumii.

| yaki a răspuns:

Da cu siguranta o vei intelege. Doar daca o citesti cu drag!