| anonim_4396 a întrebat:

Credeți că JK Rowling va scrie vreodată o carte despre fondatorii școlii Hogwarts?

6 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Are mai multe cărți în care descrie lumea asta magică, dar o carte doar cu ei nu știu dacă va face.

| AndreiBistriteanu a răspuns:

Raspunsul se afla in adancul sufletului tau, si este gresit.

| anonim_4396 explică (pentru AndreiBistriteanu):

Cum?

| BobTheCat a răspuns:

Sincer, nu cred deoarece, fanii au diverse opinii legate de acest subiect si cred ca ar starni controverse. In plus, nici nu stim sigur daca mai are de gand sa scrie carti legate de HP.

| mariamarin2006 a răspuns:

Din ceea ce zicea, Rowling nu va mai scrie nimic legat de Harry Potter...

| Smellslikecarotss328 a răspuns:

S-ar putea... dupa cum ai văzut, după terminarea seriei a mai publicat câteva carti despre aceasta tema