| Puffy729 a întrebat:

Care dintre fondatorii de la Hogwarts e preferatul vostru?
a)Helga Hufflepuff;
b)Godric Gryffindor;
c)Salazar Slytherin;
d)Rowena Ravenclaw.
Mie desi imi place casa viperinilor, il urasc pe Salazar rolling on the floor.

Răspuns Câştigător
| HPFANNR1 a răspuns:

Sincer sa-ti zic, si mie imi place mult Casa Viperinilor, dar nu-mi place de Salazar Slytherin, pentru ca e tot timpul cu Sangele-Pur a lui Peste, si nici Godric nu-mi place, ca a furat sabia de la Ragnuk 1.
Mie cel mai mult imi place Rowena Ravenclaw, pentru ca e inteligenta, isteata, desteapta, buna si frumoasa. Si diadema ei e foarte tare.

1 răspuns:
| kissbaby a răspuns:

Buna! Sincer mie imi place cel mai mult de Godric Gryffindor! Sii nu-mi place deloc casa viperinilor! imi place cea a cercetasilor! Sper ca te-am ajutat! Pa pa!