| Bogdan023 a întrebat:

Curând avem banchetul de sfarșit de clasa a 8 a.Ma puteți ajuta si pe mine cu cate un cuvant pentru profesorii de biologie, religie, fizica și chimie (același profesor) și tehnologica? Va mulțumesc mult!

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bravo mă super nu vrei si o fundă? laughing

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tu trebuie sa le spoui ceea ce simti daca simti ceva pentru ei adica cuvinte sincere de multumire nu sa copiezi sa inveti ca un papagal un text pe care sa il repeti la infinit ca un prost.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Dragi colegi si profesori, ma bucur nespus ca ne adunaram astazi aici, ma bucur ca am terminat 8 clase si am scapat de voi si de materiile voastre basite. Multumiri speciale pentru Wikipedia si google translate "