| Bibik_7861 a întrebat:

Ma puteti ajuta si pe mine va rooog?

As dori si eu niste versuri ceva despre profesori (de mate, chimie, religie etc)
[La fizica si chimie,
Cate-o sperietoare vie,] ceva in gen dar fara insulte plss [-o< va multumesc>big grin

Răspuns Câştigător
| IngerasMik a răspuns:

tatal nostru din cancelerie, fane noua pauza de 30 de minute, schimba-ne noua tot regulamentul.
precum in vacanta asa si la scoala,
si nu ne lua pe noi duminica de la discoteca si ne iarta noua orele chiulite precum iertam si noi parintii ca nu ne dau bani de 3 ori pe zi.
si lasa-ne sa copiem la tezi si dane numai note bune.
si azi si maine si in vecivecilor AMIN.

1 răspuns:
| ana_5424 a răspuns:

Daca profa nu o suporti