| AnonimAnonim1987 a întrebat:

Se apropriere banchetul de clasa a 8-a si trebuie sa contribui la discurs. Am fost insarcinat sa sciu cate 3-4 rânduri/profesor despre profesorii de fizica, chimie, geografie si franceza. Va rog ajutati-ma cu ceva cat mai general despre ei. Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| gabriela15gabigaby a răspuns:

Spui si tu ceva de genul : va multumim pentru ajutorul si sprijinul acordat, pentru ca ne-ati calauzit pasii pe drumul cunoasterii, pentru ca l-ati presarat cu (siaici spui ceva specific pentru fiecare materie pe care o predau). Si poti aminti de intamplari semnificative din timpul anilor scolari.