| BainBn67 a întrebat:

De ce nu poti folosi Manga/manwha la examen clasa a 8-a? Poti folosi filme etc de ce nu si asta? Macar anime ul ¯\_(ツ)_/¯

6 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

La ce să folosești manga la examen? Fii și tu puțin mai explicit, că nu citim gânduri.

| Wr3nch a răspuns (pentru johnnny123):

Probabil la ceva exercitiu unde le cere sa dea exemple de ceva media (film, serial, etc) care le place.

| ReddY25 a răspuns:

E de copii laughing

| BainBn67 explică (pentru ReddY25):

Manga pentru copii? Bro cati ani ai 10?,, Redwarrior27" pana si un copil cu toti neuronii ar stii ca manga nu e pentru copii.Da sunt unele care pot citi si copii ca tine dar majoritatea nu sunt pentru copii?

| BainBn67 explică (pentru BainBn67):

Am pus niste Emoji uri dar vad ca nu merg pe TPU :/ oricum :clown: :clown: :skull: :skull:

| BainBn67 explică:

Sa il folosim la asociere de texte