| allebozy a întrebat:

Heey, ati citit careva iubiri paralele de cella serghi? despre ce e vorba? ceva pareri?

2 răspunsuri:
| AndreeaDmn a răspuns:

Dacă tot vrei atât de mult să aflii despre ce e vorba, citeşte-o! E mult mai interesant decât să auzi de la noi, restul happy

| allebozy explică (pentru AndreeaDmn):

Trebuie sa aleg o carte pentru romana sa o citesc, asa ca, avand in vedere ca nu mi se potriveste genul, prefer sa merg pe recomandari si pareri si de asemenea ma ajuta sa stiu ceva despre carte...