| anonim_4396 a întrebat:

Hei feciori sa mi spuna si mie cativa scriitori romani contemporani de fantazy, da stiu 99% din populatia TPU nu va sti raspunelaughing oricum mersi de raspuns

4 răspunsuri:
| DuTzY007 a răspuns:

Du-te drequ de tiganca imputita... vrei si tu scriitori romani? Marsh in pzida la mata si fura in ale tari ca numa impuscati sunteti buni...

| Nymeria a răspuns (pentru DuTzY007):

Nu am sa ma cobor la nivelul tau de insecta, nu merita, poate ti-as fi dat un reply sanatos, da na de cand am aflat ca esti un timid, mai bine nu spun nimic te las in pace cu mahnirea ta de baiatel, ce sa-i faci doamne mare ti-e gradinalaughing acum timidule raspunde, toti sunte-ti la fel in fata monitoruli, dar in realitatea-aaa si realitatea nu inseamna ce vezi tu pe calculator sunte-ti niste baieti timizi si care se balbaiesclaughing baiete ti-am raspuns civilizat ca sa-ti arat cate de sus sunt eu, si cate de jos esti tu, acum dai inainte cu jignirilehappy spre deosebire de tine mie imi trece repede suparareahappy

| ccc123 a răspuns (pentru DuTzY007):

Hai mai lasa-ma!tongue

| ccc123 a răspuns:

A
Sorin Alexandrescu
Petre Anghel
Ion Anton
B
Angela Baciu-Moise
Paul Bogdan
Ștefan Borbély
Corin Braga
François Bréda
Horia Bădescu
C
Mircea Cărtărescu
Ruxandra Cesereanu
Ionuț Chiva
Aura Christi
Mariana Codruț
Vasile Copilu-Cheatră
Sanda Cordoș
D
Dan Gîju
Caius Dobrescu
E
Irina Egli
F
Constantin Frosin
F cont.
Angela Furtună
G
Gheorghe Truță
Leon-Iosif Grapini
Mihai Găinușă
I
Dinu Ianculescu
Utilizator:Janis/Articol nou
Letitia Ilea
M
Alexandru Matei
Dumitru Munteanu
Ion Mureșan
P
Nicolae Panaite
Aurel Pantea
Radu Pavel Gheo
Dora Pavel
Laura Pavel
Ioana Pârvulescu
Ovidiu Pecican
Irina Petraș
Petru Poantă
Augustin Pop
P cont.
Adrian Popescu (scriitor)
Sorin Preda
R
Doina Ruști
S
Christian W. Schenk
Julia Schiff
Lucian Scurtu
Mihai Sin
Cassian Maria Spiridon
Daniel Șandru
Grigore Șoitu
Elena Ștefoi
T
Grete Tartler
Călin Teutișan
Florin Țupu
U
Mihaela Ursa
V
Ion Vartic
Mariana Vartic
Lucia Verona
Radu Voinescu
Z
Andrei Zanca