| Alsodrfegnha a întrebat:

Hei, oameni din spatiul carpato-danubiano-pontic!
Am cautat cartea "Efemeridele" peste tot in orasul asta involuat insa nu am dat decat de zambete sictirite si priviri absurde afisate de stimabilii nostri librari. S-ar oferi cineva, in caz ca o are, sa mi-o imprumute si mie?batting eyelashes

5 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Mai caut

| Alsodrfegnha explică (pentru besleaganicolaecosmin):

Ai cartea sau nu? Atata ma intereseaza.

| besleaganicolaecosmin a răspuns (pentru Alsodrfegnha):

Nu din pacate

| Robin0744 a răspuns:

Dar cine este autorul? Mulți autori români și străini și-au adunat aforismele și chiar tabletele sub titlul „Efemeride(le)". Nu da vina pe alții dacă nu oferi informația corectă.