| aimullah123 a întrebat:

Hei, stie cineva unde gasesc niste carti interesante in format pdf? Sa nu fie beletristica pentru ca ma adoarme. Ceva cu informatii interesante big grin Poate ati mai citit si voi

Răspuns Câştigător
| MentulaMagna a răspuns:

Http://www.101books.ru/ Nu pot să-ți recomand cărți pentru că nu știu ce-ți place sau ce consideri interesant. Ai de unde să alegi pe site-ul ăsta.
(Poți să încerci Dostoievski, Homer, Virginia Woolf, Mary Shelley etc.)

| aimullah123 explică (pentru MentulaMagna):

Multumesc, pare folositor acest site!

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Citesti evangheli apocrifice https://www.rufon.org/......lui-larg)/