| Zuzuulici a întrebat:

Hei TPU.
Am inceput sa scriu o carte pe wattpad si as avea nevoie de o parere de la cineva..adica ce ar trebui sa schimb la ea? As vrea sa am si eu mai multe lecturi si voturi...

Link-ul de la carte:
http://www.wattpad.com/story/23616186-jocul-inimii

Dau funda celui care ma ajuta;)

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ai "coborat jos" prea repede pentru un scriitor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate că ști să scrii dar problema este că nu ști despre ce.Ți-aș da o grămadă de sfaturi dar probabil vor fi ignorate.Și chiar dacă le-ai urma, nu ai avea mai multe voturi ci din contră. Ideile bune nu sunt acceptate de adolescenții idioți din zilele noastre.