| Rihanna18 a întrebat:

Heiii :*! Vreau si eu niste povesti de dragoste, triste!
FUNDA!

11 răspunsuri:
| Lamaitzza a răspuns:

Http://ascunsascriepovesti.blogspot.ro

Aici a inceput o poveste trista care va contine evident si dragoste. :D

| DeniiIuu a răspuns:

Aici gasesti la Fotografi niste povestii foarte interesante despre iubire :x

http://www.facebook.com/media/albums/?id=265642223485024

Cauta in albumele :

1. Iubireaaa :| Poveste
2. Iubirea doare
3. Love is everything

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In clasa a5a o fata s-a mutat in alta clasa, pentru ca toti colegii din 1-4 plecasera.nimeni nu vb cu ea, o credeau o ciudata pentru. ca nu vb prea mult.dar un baiat din cls i-a dat o sansa:a inceput sa vb cu ea, i-a dat nr de tel si id de mess.vb in fiecare seara. odata cu el, au inceput sa o inteleaga mai bine si ceilalti colegi de cls. Dupa 2 ani si-a dat seama k il placea.intro zi cand vb, l-a intrebat daca ii place de cineva? El a raspuns k dadar nu spune de cine. dupa cv timp, fata a fost cu parintii la un magazin si mama lui lucra acolo, a recunoscuto imediat si a intrebat-o daca e fata de care vb el tot timpul.a rasp k nu stiu.a descriso perfect, si eu a spus ca ea e.la scl l-a intrebat daca o place, el a spus ca da, dar vrea sa ramana secret.in fiecare zi mergea cu ea acasa, si ii spunea ca o place in soapta, dar nu facea lucruri prea evidente.in vacanta de vara, nu a vorbit de loc cu ea se schimbase a trecut in fiecare zi pe langa casa lui, si cu 2 saptamani inainte de scl, la vzt pe drum si am mers la el.la intrebat dc nu mai vb cu ea, el a spus ca nu mai e cum era si a plecat s-a dus si l-a intrebat ce vrea sa sa spuna, cum sa schimbat.nu a raspuns, a spus ca nu mai vrea sa o vada niciodata, sa nu il mai urmareasca si a plecat.a inceput sa fie ca inainte:fata din spatele clasei care nu vb cu nimeni nici macar cu parintii el era cel mai bun prieten.singurul prieten adevarat.intro seara a vrut sa moara, a luat pistolul tatalui si a plecat la 3 A.M. si s-a oprit in fata casei lui a spus ca ii pare rau si a pus pistolul la tampla.dar chiar atunci a iesit o femeie din casa, pe care nu o cunostea, dar ea o stia, si a spus ca o spune parintilor daca o face.i-a spus toata povestea printre lacrimi, dar ea a spus ca nu se merita pentru un baiat.sa dus acasa si a doua zi la scoala l-a intrebat daca vrea tel meu (fata avea Nokia5800XpresMusic,si vroiam sa il dau pentru ca stiam cat ii place muzica, si el avea un tel vechi Samsung SGH-M150)el a intebat daca glumeste, ea a spus ca nu, a rupt cartela si i l-am pus pe banca.el a inceput sa rada si a spus *bine*dar i l-a luat repede din fata si i-a spus daca vrea sa ii dea un sarut in schimb.el a spus ca da.
a doua zi la adus inapoi, a pupato pe obraz si i-a spus*ia-l, un sarut de la mine nu costa 10000lei*l-a luat in brate si i-a spus sal pastreze ca o ultima amintire de la ea.nu a inteles, l-a luat si a plecat.in seara aceea, a luat o sfoara rezistenta si am incercat sa se spanzure in casa parasita din 1934 din apropierea casei lui.a scos un tipat scurt.numai el sa tezit.a luat o lantrena si s-a uitat in jur si apoi in casa.a auzit un lemn scartaind*stiu ca esti acolo, iesi, haidee*a pus lumina pe fata, dar era prea tarziu.atarna moarta.baiatul a scapat lanterna, a cazut in genunchi si a inceput sa planga.nu stia cum o sa le explice tuturor ce s-a intamplat.a desfacut sfoara si a duso pana in inima padurii si a aruncato intr-un tufis, si a inceput sa tipe cat poate de tare. dupa cateva zile, devenise ca ea: baitul din fundul clasei, nebagat in seama de nimeni...dar de data asta, nu era nimeni care sa ii dea o mana de ajutor.

| mystery1girls a răspuns:

Incearca asta:

https://sangesitrandafiri.wordpress.com

Fata tocmai a redeschis blogul si a inceput o poveste noua şi e cam ce vrei tu

| Prietenoasa a răspuns (pentru Heartt):

La sfarsit am inceput sa plang la ambele povesti.

| Heartt a răspuns:

Aas i apropo da mai in jos o sa mai vezi ca mai e povestire.

| DontStopBMX a răspuns:

Buna. iti voi spune eu povestea mea happy este cam trista dar e adevarata... Incep Am iubit o fata foarte mult si ia ma iubea (cel putin asa credeam.sad ) in fine stateam cu ea imi petreceam aproape tot timpul cu ea, prieteni meu s-au suparat foarte tare ca nu mai stateam cu ei, eu eram cam "golan" asa cum se spune si ia mi-a spus sa nu mai umblu cu prieteni mei sau se desparte de mine eu ca prostuuuu am ascultat-o nu ii mai bagam in seama pe prieteni mei ii ignoram total si dupa ce sa aflu ca ea vroia doar sa ma faca sa sufer, intr-o zi am vazut-o cum se "mozolea" cu cine-va si cand am vazut cu cine mia picat fata, cine credeti ca era? fratele meu geaman inca si in ziua de astazi nu mai vorbesc cu fata aia si fratele meu dar prieteni mau iertat si ne-am impacat sfarsit happy ma bucur cam putut sa impartasesc cu voi asa ceva big grin

| AliceM99 a răspuns (pentru DontStopBMX):

Mi se potriveste si mie povestea