| GabyGabbryella a întrebat:

Heiii TPU. Vreau sa citesc o carte romantica. ce imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| JustMe34 a răspuns:

Love story de Erich Segal.E cea mai frumoasa carte de dragoste din lume.O sa plangi la final, iti garantez.Este si film dar cartea bate filmul intotdeauna happy

| LovellyAngel a răspuns (pentru JustMe34):

Singura iubire, scrisa tot de Erich Segal, este mult mai frumoasa love struck. Incearc-o si pe asta, sigur o sa iti placa!

15 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Bună!
Elevul dima dintr-a şaptea- Mihail Drumeş
Mihail Drumeş-invitaţie la vals
Mihail Drumeş - declaraţie de dragoste
George Şovu-declaraţie de dragoste
Sper să-ţi placă! Spor la citit!

| Musique a răspuns:

Invitație la vals/Scrisoare de dragoste- Mihail Drumeș
Nuntă în cer-Mircea Eliade
Orașul cu salcâmi/Accidentul- Mihail sebastian.

Lectură plăcută!

| fuzzer a răspuns:

Drumul spre fericire will smith.

| Bitzy a răspuns:

Îți recomand niște autori : Sarah Jio, Guillaume Musso, Danielle Steel și Sandra Brown. happy

| Mwha a răspuns:

Vampirii din Morganville. happy

| asdfcffcvgvv123 a răspuns:

Panza de paianjen

| Laurentiu_Barbu_1985 a răspuns:

In primul rand felicitari ca citesti...recomand "Un long dimanche de fiançailles" sau pe romaneste "O logodna foarte lunga"

| Roxana6277 a răspuns:

Seria 'Ingerul noptii' de Becca Fitzpatrick, seria 'Chimie perfecta' de Simone Elkeles, Nu plange sug clar de luna de Heather Davis, Fascinatie si Obsesie de Melissa Marr, E usor sa te iubesc de Tammara Webber :) Primele au si putin supranatural, dar sunt niste arti foarte, foarte bune.
http://www.cartidiverse.ro/......i-dragoste
http://bookcity.ro/beletristica/dragoste
http://love-for-books.blogspot.ro/......top-5.html
Si aici mai poti gasi cate ceva. Bafta;)

| YangMin a răspuns:

Lorelei si Panza de Paianjen

| Raulinio a răspuns:

Invitatie la vals sau Mai Treiy astea doua le-am citit si eu si sant foarte interesante cu mult romantism.

| yoyosimi a răspuns:

The vampire diaries este serial e super are tot ce i trebuie e si carte sa stii,este vorba de dragoste, tradari, prietenii, mister, aventura

| ANAMARIAHOTGIRLY a răspuns:

Printul marilor, de Stephen Ann Holm

| GabyGabbryella explică:

Multumesc tuturor pentru sugestiile acordate. ❤

| miha2700 a răspuns:

Fete rele. Vol. 1 - Rebecca Chance
Fete rele. Vol. 2 - Rebecca Chance