| anonim_4396 a întrebat:

Heiii. Vreau și eu o părere despre acest început de carte, dacă merită să continui. Scrieți-mi asta la capitolul de pe wattpad și nu uitați să votați dacă v-a plăcut. De asemenea dacă cunoașteți persoane cărora le-ar plăcea genul ăsta de carte, le-ai putea recomanda. Nu durează mai mult de 5 minute pentru a arunca un ochi acolo. Mulțumesc anticipat! Link către ea: https://my.w.tt/SRumNnJhGO

1 răspuns:
| JackR a răspuns:

"Hillary, o fată încercată din plin de viață, dar nesigură îl întâlnește pe Chase, un tip dur și îngânfat. Ei vor trăi o frumoasă poveste de dragoste și vor învăța împreună să iubească, cu pași repezi, de care nici ei nu vor fii conștienți."

Atat am citit si mi-a ajuns! Ca sa-l parafrazez pe Marin Preda, "daca gramatica nu e, nimic nu e!". Si, sincer, m-am saturat sa tot postez link-ul cu conjugarea verbului "a fi".

Concluzia: lasa-te sau lasa-ne!