| Pigmalyon a întrebat:

Salut tuturor!
Am început să scriu o carte pe wattpad și aș vrea să cer parerile voastre despre ea, puțină critică constructivă. Sper că o să vă placă.
Mulțumesc anticipat!

http://my.w.tt/UiNb/40M4PhBR6D

2 răspunsuri:
| Laura20133 a răspuns:

Am citit primul capitol din cartea ta și pot să spun că sunt în sfârșit impresionată de o carte de pe wattpad. Îmi place că e scrisă cu cap și se vede că ai muncit mult. Deși am o singură obiecție, dacă nu aș fi văzut această întrebare probabil nu as fi accesat niciodată cartea ta datorită coperții și titlului. Părerea mea e că ar trebui să le schimbi pentru a avea mai multă audiență. Oricum, succes mai departe!

| Pigmalyon explică (pentru Laura20133):

Mulțumesc mult de părerea ta, o apreciez.
Titlul și coperta oricum erau ceva temporar și le voi schimba imediat ce voi avea o alte idei.
Mulțumesc încă o data!