| cazingo a întrebat:

Deci am dat de o carte extraordinara (pe wattpad) si era in romana si autoarea a șters-o dar am găsit cartea in engleza. Stiu engleza dar nu la perfectie si m-am obișnuit cu (,) carti doar in română si vreau să-mi traduceți aceasta carte de la capitolul 10 in sus va rog. Ii rog pe cei foarte buni la engleză, va rog mult de tot;(. Ma gasiti pe Instagram @daddytaeeehyung, va dau nr meu acolo ^^. Uitați link-ul https://my.w.tt/YGmRWZf5mT

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

1. Cartea nu se găsește la adresa indicată de dta.
2. O traducere necesită timp și implicarem muncă, cu alte cuvinte. Nu vei găsi probabil pe cineva să facă o traducere pe gratis. Se cer 10 -20 lei pe pagină,
în funcție de complexitatea textului.

| cazingo explică (pentru sadrian46):

Nu stiam chestia asta

| Justme1997 a răspuns:

Nu exista carti extraordinare pe wattpad. Cu indulgență, poate acceptabile