| Cuțu2 a întrebat:

Hey guys! Vreau sa va adresez o intrebare si sper ca macar un utilizator TPU va fi interesat... vreau sa precizez ca nu sunt majora.Deci,vreau sa scriu si sa public o carte. Am descoperit o platforma online si ma pot descurca, imi doresc sa lucrez cu cineva la aceasta carte. CINE VREA SA MA AJUTE?

3 răspunsuri:
| sEusebiu a răspuns:

Huh...tinerii din ziua de azi nu mai citesc, daca ai incerca sa iti modernizezi ideea ar merge.Am o sugestie daca vrei sa te abati de la ideea de a face o carte dar pana la urma tot va trebuii sa scrii o poveste. daca esti interesata asta e Facebook-ul meu: https://www.facebook.com/profile.php?id=100017381760814

| Cuțu2 explică (pentru sEusebiu):

Putem sa vorbim pe Instagram sau pe mail?

| sEusebiu a răspuns (pentru Cuțu2):

N-am Instagram, emailu' : cheregieusebiu@gmail.com