| sontzy a întrebat:

:* stiti carti gen Cautand-o cu Alaska,Sub aceeasi stea, Mincinosii...va rog mult, dar sa nu fie cu vampiri sau altele...

3 răspunsuri:
| Diana_7451 a răspuns:

Superbe carti!
Ti-as recomanda "Marele Gatsby" de F. Scott Fitzgerald, "O plimbare de neuitat" de Nicholas Sparks, "Jurnalul unui adolescent timid" de Stephen Chbosky, "Ultimul cantec" de Nicholas Sparks, "Daca as ramane" de Gayle Forman, "De 19 ori Katherine" de John Green. Sunt niste carti care chiar merita citite si sunt sigura ca iti vor placea, pentru ca iti transmit trairi asemanatoare cu cele din cartile mentionate de tine. happy
Sper ca te-am putut ajuta.

| Georgiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Daca as ramane, P.S :Te iubesc, De la sandra brown cam toate.

| BybyMary a răspuns:

De 19 ori Katherine, 10 negrii mititei, Invitatie la vals.