| albertgong a întrebat:

Imi place foarte mult sa citesc carti gen :,,Jurnalul unui pusti,,;,,Harry Potter,, si,, Tunele,,.Asi vrea sa mai citesc astfel de carti. Puteti sa postati un top 10 carti care seamana cu acestea? Multumesc!

6 răspunsuri:
| SimionAlexandru a răspuns:

Iti recomand cu incredere:
http://www.cartiaz.ro/index.php?option=view&cat=20&cid=635&ext=pdf
Aici gasesti orice tip de carti doresti.
Iar daca esti curios sa descoperi ceva nou, cauta cartile lui Neale Donald Walsch. Vei ramane surprins :)
Mie mi-a schimbat viata.
Iti doresc o zi superba in continuare, Albert. Si felicitari pentru pofta de citit :) Si eu sunt la fel

| AndreeaE a răspuns:

Iti recomand site-ul http://www.elefant.ro/ aici poti gasi o sumedenie de carti. Este foarte bun site-ul eu am carti de aici.

| Lorenutza124 a răspuns:

Cred ca stii de marele Nite sau jurnalul unei pustoaice.

| albertgong explică (pentru Lorenutza124):

Merci dar am citit deja toate cartile Marele Nate in romana si primele dou Insemnariile unei pustoaice le-am imprumutat de la o colega, poate o sa fac rost si de al treilea volum.Merci mult!

| Lorenutza124 a răspuns:

Am mai citit,, Daca ti-as spune ca te iubesc, ar trebui sa te omor, Fetele Gallagher, Vol.1 - Editie de buzunar"sau,, Cum sa nu te lasi dus de nas de o fata... sub acoperire, Fetele Gallagher, Vol. 3 - Editie de buzunar".

| SANDRA25 a răspuns:

Incearca serile lui Jules Verne, Papion, Contele de MonteCristo, o carte superba.