| Gh0stM3n a întrebat:

Salutare am o intrebare spuneti-mi si mie niste carti interesante nu sunt amator dar Harry Potter am citit tot si vol 1, 2 din Jurnalul unui Pusti. Alte carti de acest gen cunoasteti?

Răspuns Câştigător
| Nadeshiko a răspuns:

Nu stiu cati ani ai ca sa pot face o recomandare. Eu am 14 ani si sunt mare fana a seriei Septimus Heap (Magie, Zborul, Leacuri, Expeditia, Sireana si anul viitor urmeaza sa apara Intunecarea).

2 răspunsuri:
| CartideCitit a răspuns:

Daca te intereseaza carti fantasy, alege de aici citind recenziile: http://www.cartidecitit.ro/Carti-SF-si-Carti-Fantasy. Cauta si la alte categorii, sigur vei gasi carti interesante.

| Gh0stM3n explică:

@Ana97 Am 13 ani si ai dreptate sunt interesante acele carti