| Ioana2419 a întrebat:

Imi puteti spune niste carti de dragoste? dar nu drame.
Funda

10 răspunsuri:
| crytical a răspuns:

Http://www.sugeoramona.ro/ uite, nu te lua dupa titlu, ca am facut si eu prostia sa ma iau si n-am citit-o, dar dupa am auzit mai multe recenzii si m-am pus sa o citesc, deci crede-ma. eu am citit-o in cateva ore, n-am putut sa ma mai opresc. pe site nu ai finalul povestii pentru ca na. trebuie sa cumperi cartea, sa traisca si omu. dar daca vrei cartea completa lasa-mi un email si ti-o trimit. Imi multumesti dupa ce o citesti.

| Ioana2419 explică (pentru crytical):

E citita deja laughing dar multumesc.

| crytical a răspuns (pentru Ioana2419):

Pff si cat m-am chinuit sa te conving. Ok. laughing Dar daca tot ai citit-o nu ai putea sa-mi recomanzi o carte asemanatoare? Adica daca s-ar putea sa fie tot asa povestita din realitate si sa aiba un stil nou, sau na, ce carte crezi tu ca se aseamana si ar merita citita.

| Ioana2419 explică (pentru crytical):

Singur sub dus, am auzit doar ca e asemanatoare, acum vezi tu daca iti place laughing

| DarthRevan a răspuns:

Hey,Ioana, pai mai intai spune ce fel de carti de dragoste, sa inteleg ca nu vrei fifty shades of grey, aia e mai erotica.
Fluturi are doua volume..mai caut daca vrei.

| Ioana2419 explică (pentru DarthRevan):

Hei, am citit Fluturi, dar nu ma deranjeaza daca sunt si erotice big grin

| Ioana2419 explică (pentru Ioana2419):

Adica am citit si fifty shades si seria crossfire a lui sylvia day si daca sunt de genul e ok happy

| DarthRevan a răspuns (pentru Ioana2419):

Hah tare, Apropo ma cheama Darius happy am zis sa iti spun numele, pe tine cred ca te cheama Ioana, uite am sa mai acut niste carti noi pentru tine.Primesc tot felul de oferete, stai sa vad.laughing

| DarthRevan a răspuns (pentru Ioana2419):

Ai putea sa imi dai facebook-ul tau ca sa iti trimit mai repede niste linkuri, daca vreilaughing Si nu nu, nu vreau sa iti cer facebook-ul ca sa ma dau la tine happy hahh nu fi linistita, dar sa iti mai dau carti. Iubesc cartiile.

| Ioana2419 explică (pentru DarthRevan):

Inteleg laughing ti-am lasat link-ul la mesaj happy