| anonim_4396 a întrebat:

In primul rand,scuze pentru categoria,dar n-am stiut unde sa includ. Imi poate scrie cineva cu litere ruse,cirilic urmatorul nume? Racz Emoke/Rácz Emőke. Pe litere, va rog! Deci pentru R- litera citilica etc. Multumesc! Fundita!

3 răspunsuri:
| Minato1 a răspuns:

Racz Emoke
R= К
A= Ф
C= С
Z= Я

E= У
M= Ь
O= Щ
K= Л
E= У

КФСЯ УЬЩЛУ=Racz Emoke

Cel putin asa cred, Sper ca te-am ajutat intr-un fel, O seara placuta in continuare

| iulia999 a răspuns:

Рац Emőke, crede-ma fac rusa! happy

| Bellee a răspuns:

ракз емоке, deci nu stiu daca am inteles corect ce trebuie de facut cam asa ceva da lamureste mai exact daca nu e ceea ce doreai.