| katrina21darrell a întrebat:

Hei.In primul rand scuzati categoria, dar nu am stiut unde sa pun intrebarea.Deci.De un timp cand intru pe facebook la jocuri imi scrie cateva litere si restul cu patratelestraight faceCe sa fac ca nu inteleg nimic din joclaughing

2 răspunsuri:
| Alexander21 a răspuns:

E o limba pe care tu nu o ai in calculator gen chineza,japoneza. Au caractere ce nu le poate suporta softul browser (mozzila, explorer). Poti doar incerca sa schimbi limba din joc, daca se poate.

| katrina21darrell explică (pentru Alexander21):

Nu e de la aia.Ca mai demult tot limba aia era si nu apareau cu patratele.Deci sorry dar nu pot sa iti dau funda.